Nie da się ukryć, że sezon zimowy zbliża się do nas wielkimi krokami. Doskonale zdajmy sobie więc sprawę z tego, że już wkrótce wnętrza naszych domów staną się o wiele chłodniejsze, a my będziemy musieli mocno podkręcić ogrzewanie, by zapewnić sobie optymalny komfort cieplny. Nie ukrywajmy również, że chłód i minusowe temperatury najbardziej będą doskwierać nam będą w nocy, kiedy będziemy chcieli się porządnie wyspać. Wobec tego w ostatnim czasie w sklepach z tekstyliami do sypialni przybywa coraz to więcej klientów, którzy na masową skalę wykupują zimowe kołdry! Skąd więc wziął się ich fenomen?

Dlaczego potrzebujemy zimowej kołdry?

Kołdry zimowe to jedne z tych produktów, które obecnie zyskują sobie coraz większą popularność. Nie da się ukryć, że już wkrótce każdy z nas będzie takiej kołdry potrzebował. Jednak dlaczego? Otóż kołdra zimowa to idealne rozwiązanie nie tylko ze względu na nasz komfort, ale także ze względu na naszą ekonomię. By lepiej to zrozumieć, wystarczy spojrzeć nieco bliżej na samą specyfikę kołdry zimowej. Okazuje się, że są one grube i nieco cięższe od tradycyjnych, letnich modeli. Dodatkowo kołdry zimowe są zaprojektowane z takich materiałów, które na długo zatrzymują ciepło, a mimo wszystko w dalszym ciągu pozwalają naszej skórze oddychać. Zapewniają nam nie tylko wysoki komfort cieplny, ale także nie będą zmuszać nas do tego, by „podkręcać” ogrzewanie do maksimum. W ten sposób nie narazimy się na znacznie wyższe rachunki w zimowym sezonie, a co najważniejsze, zapewnimy sobie spokojny i zdrowy sen.

Polacy masowo wykupują kołdry puchowe zimowe!

W związku z nadchodzącą zimą, coraz więcej Polaków zdecydowało się na zakup kołder zimowych. „Porównując sprzedaż rok do roku już w pierwszym tygodniu września sprzedaliśmy trzy razy więcej kołder zimowych niż w ciągu całego września 2021” – zaznacza Małgorzata Zmuda ze sklepu internetowego Pościel To. Jak więc widać, coraz więcej z nas przekonuje się o konieczności posiadania kołdry zimowej i tym samym zapewnienia sobie przyjaznych oraz ekonomicznych warunków podczas długiej i niesprzyjającej zimy.

Czy wiemy jak wybierać kołdry zimowe?

W ostatnim czasie znacznie wzrosła sprzedaż kołder na zimę. Jednak czy wiemy jak je wybierać? Ostatnio ogromnym zainteresowaniem cieszą się bowiem kołdry Ludwika i słusznie. Są to jedne z lepszych modeli kołder zimowych, które wyróżniają się:

  • puchowym wypełnieniem- jest to najlepsze, możliwe wypełnienie jeśli chodzi o kołdry zimowe. Utrzymuje ono wysoki poziom ciepła i co najważniejsze, pozwala także naszej skórze oddychać.
  • bawełnianym pokryciem- bawełniane pokrycie kołdry zimowej również jest optymalnym wyborem. Bawełna jest bowiem trwałym i solidnym materiał, który jest niezwykle przyjemny dla naszej skóry.

Kołdry Ludwika rzeczywiście można więc nazwać optymalnym wyborem na sezon zimowy. Z pewnością dzięki takim kołdrom z powodzeniem przetrwamy nawet najbardziej mroźne noce i co więcej, nie będziemy musieli wydawać więcej na ogrzewanie. Rosnąca sprzedaż kołder masowych jest więc całkowicie zrozumiała.

 

Artykuł przypisany do: